Всички български телевизии


Програми с ефирно излъчване на национално ниво



БНТ 1

 

БНТ 2

 

bTV

 

Нова телевизия

 

TV7

 

News 7

 

България Он Ер

 

Diema Family

 

Програми с кабелно/спътниково излъчване на национално ниво

Български канали и чуждестранни канали с превод на български език


TV+

 

TV1 Channel

 

Канал 3

 

24 Kitchen

 

TV 1000

 

Aгро ТВ

 

Aлфа

 

Animal Planet

 

TV Art

 

Auto Motor und Sport

AXN

 

AXN Crime

 

AXN Sci-Fi

 

Baby TV

 

Балканика МТВ

 

BG Music Channel

 

BG Info Channel

 

BGTV

 

БНТ Свят

 

bTV Action

 

bTV Cinema

 

bTV Comedy

 

bTV Lady

 

Blizoo TV

 

Boomerang

 

Box TV

 

Viasat Explore

 

Viasat History

 

Viasat Nature

 

Vivacom Arena

 

Visages TV

 

ВТК

 

VTV

 

The Voice

 

Da Vinci Learning

 

Diema

 

Disney Channel

 

Playhouse Disney

 

Diva Universal

 

Discovery Channel

 

Discovery World

 

Discovery Science

 

Investigation Discovery

DS TV

 

DocuBox HD

 

JimJam TV

 

НКТ Евроком

 

ТВ Европа

 

Евроспорт

 

Евроспорт 2

 

Еврофутбол ТВ

 

EKids

 

ЕСЕТ

 

EBF Business TV

 

EMTV

 

Ера ТВ

 

Кино Нова

 

КИС 13

Cartoon Network

 

Community TV

 

Crime & Investigation

 

Latina Fiesta

 

MAD

 

MGM

 

NBT

 

National Geographic

Nat Geo Wild

 

Нова Спорт

 

Планета

 

Планета Фолк

 

Планета Хит

 

Планета Live

 

PV TV

 

Родина

 

Ring.BG

 

CBS Drama

 

CBS Reality

 

Cinemax

 

Cinemax 2

 

City TV

 

СКАТ

 

Супер 7

 

Сънрайз Кис М+

 

Телевизия Туризъм

Travel TV

 

Travel Channel

 

TLC

 

Тянков ТВ

 

Telestar TV

 

TV Guide

 

F+

 

Fashion TV

 

FilmBox HD

 

FilmBox Action HD

Фен ТВ

 

Фиеста ТВ

 

Fox TV

 

FoxLife

 

FoxCrime

 

Фолклор ТВ

 

FLN

 

HBO

 

HBO Comedy

 

Хоби ТВ

 

History

 

Hip Hop TV

 

Hot TV

 

Шанс ТВ

 

Местни и регионални телевизионни канали



Канал 0

Бургас
 

6TV
Шумен
 

Канал 6

Сливен
 

Канал 9
Попово
 

ТВ 9
Батак
 

ТВ Алеко
Свищов
 

ТВ Алиса 93
Своге
 

ТВ Агарта
Златица
 

ТВ Алома
Гоце Делчев
 

ASM
с. Забърдо
 

ТВ Астра
Чепеларе
 

ТВ Астра Пан

Панагюрище
 

ТВ Ател
Гулянци
 

ТВ Ахелой
Ахелой
 

БАЦ

Петрич
 

ББ ТВ

Велинград
 

ТВ Ботевград

Ботевград
 

ТВ Булсат

Пещера
 

ТВ Варна

Варна
 

Телевизия Вега
Сандански
 

ТВ Велинград
Велинград
 

Видеосат

Велико Търново
 

ТВ Видин

Видин
 

Виж ТВ

Козлодуй
 

ТВ Враца

Враца
 

VTV
Враца
 

ТВ Вършец
Вършец
 

ТВ DАРТС

Благоевград
 

Делта ТВ

Русе
 

Диана кабел

Ямбол
 

DC TV

Пловдив
 

ТВ Детски свят

Стара Загора
 

КТД
Димитровград
 

ТВ Добруджа

Добрич
 

ТВ Дунавци
Дунавци
 

Евроком Царевец

Велико Търново

ЕТА РАВА ТВ

Бяла Слатина

eTV

Хасково
 

ТВ Запад

Кюстендил
 

Зетра ТВ

Ловеч
 

ТВ Златни пясъци
Варна
 

Зоната

Свищов
 

Изт. Родопи

Кърджали
 

ТВ Изгрев
Сандански
 

ТВ Ивайловград
Ивайловград
 

ИХ-ТВ
Ихтиман
 

ТВК
Созопол
 

Каварна Сат

Каварна
 

КаСат
Съединение
 

CableTel

Кърджали
 

Канал Котел
Котел
 

Колор ТВ
Кюстендил
 

Кракра ТВ

Перник
 

КТВ Телекабел

Сливен
 

КТС
Симитли
 

ТВ Кубрат

Кубрат
 

ТВ Ловеч
Ловеч
 

ТВ Лудогорие
Разград
 

LTV
Димитровград
 
 

ТВ-Микс

Бургас
 

Монт 7 ТВ

Монтана
 

Монт ТВ+

Монтана
 

ТВ Милена
Вълчедръм
 

Канал М

Раковски
 

НИМ ТВ
Свиленград
 

Нове ТВ

Свищов
 

ТВ Несебър

Несебър
 

NRG Vision
Търговище
 

ТВ ОКО

Благоевград
 

ТВ Орбел
Петрич
 

ПОТВ Тракия

Пловдив
 

Православна ТВ

Пловдив
 

Press TV

Казанлък
 

ТВ Панорама

Карнобат
 

ТВ Пантера
Стралджа
 

Прима 99
Исперих
 

ТВ Поморие
Поморие
 

Провадия днес
Провадия
 

Раховец ТВ

Горна Оряховица
 

ТВ Региана

Русе
 

Рекординг

Хасково
 

Рила ТВ

Дупница
 

Канал Рила

Самоков
 

ТВ Родопи

Кърджали
 

Родопи САТ+
Смолян
 

Рома ТВ
Видин
 

ТВ РеТеКом
Свети Влас
 

ТВ Росат
Велики Преслав
 

ТВ Росица
Омуртаг
 

Rimex TV

Враца
 
   

ТВС
Горна Оряховица
 

СТВ
Лясковец
 

ТВ САТ КОМ

Асеновград
 

САТ ТМ

Златоград
 

ТВ Сатурн
Летница
 

S-Music ТВ
Враца
 

ТВ Ст. Загора

Стара Загора
 

СКАТ+

Бургас
 

SKY TV
Карлово
 

ТВ Скайнет
Любимец
 

ТВ Стойчев

Стара Загора
 

ТВ Странджа
Елхово
 

Супер вижън +
Ямбол
 

Средногорие ТВ
Пирдоп
 

ТВ Сопот

Сопот
 

Телекабел ТВ

Пазарджик
 

Телестар ТВ

Любимец
 

Трансвидеоком
Приморско
 

ТВ Трявна

Трявна
 

Туида+

Сливен
 

Фанти-Г
Видин
 

Фотон-К

Смолян
 

Канал Фокус

Севлиево
 

ТВ Хисар
Хисаря
 

ТВ Черно море

Варна
 

ТВ Шумен

Шумен
 

ТВ Щерев
Сопот
 

Телевизия ЮНП
Рудозем
 

ТВ Яница

Нова Загора